O mně

Ahoj, já jsem Zuzka

Miluju svatby.
K mé image elfské čarodějky to sice moc nesedí, ale pravdou je, že skutečně věřím v lásku na celý život, na spříznění duší a odevzdání se druhému člověku. Mám radost když se lidi berou a těší mě, že můžu být u toho. Zaměřuji se na svatby venku a je mi jedno jestli to bude na Vaší zahradě, v zámeckém parku, uprostřed lesa, nebo na hřebenu hor. Na radnici mě nedostanete ani párem volů, ale budu se s vámi brodit řekou, procházet se mokrou trávou a ztrácet se v mlze. Není nic krásnějšího než spojení lásky a přírody.

Jsem pro každou špatnost a moc se mi líbí, že si dnes každý dělá svatbu opravdu podle sebe. Respektuji Váš osobitý styl, který navíc ještě podpořím. Zachytím Váš svatební den tak, aby z něj vyzařovala Vaše energie. Nikdo Vás nebude nutit do nepřirozených póz, ani retušovat k nepoznání, a přesto vytvoříme fotografie jako ze svatebních magazínů. Focení se nemusíte bát, poradím Vám co a jak. Zvládne to každý a navíc Vás to bude i bavit.

Před svatbou se spolu setkáme a seznámíme se, abyste na svatbě neměli cizího člověka. Během svatby splynu s davem, do dění nijak nezasahuji, zachycuji přirozený průběh z pohledu běžného hosta. Výsledkem jsou nenucené, uvolněné a opravdové vzpomínky, které Vám připomenou Váš den i po mnoha letech.

Tohle jsem taky já

Možná mě znáte pod přezdívkou Morgana. Kromě svateb se ve velké míře věnuji fantasy fotografiím. Fantasy mě k focení dostalo a jsem přesvědčená, že s tím nikdy nepřestanu. Jsem věčný snílek a romantik, mám ráda příběhy a ráda se toulám přírodou. Díky fantasy fotografiím se pokaždé ocitám v jiném světě. Kdykoliv je to jen trochu možné, tvořím vlastní projekty. Je to pro mě čistá krystalická radost z tvorby, absolutní seberealizace.
Nejprve jsem si tvořila jen tak pro sebe, ale pro velký zájem jsem zařadila fantasy portréty i mezi své služby.
Ráda i Vám umožním ocitnout se na jeden den v pohádce. Zařídím pro vás koncept, šaty i líčení. O všechno se postarám, abyste si focení maximálně užili.

Co všechno fotím

Fantasy 0
Svatby 0
Móda 0